Kalendarze Kalendarze

O firmie


Firma Poligraficzno-Introligatorska „Udziałowiec” – „Nowoczesność i doświadczenie dają efekty”

 

Nasza drukarnia działa na rynku branży poligraficzno-introligatorskiej już od 30 lat. Obecnie zatrudnia około 100 pracowników, dysponuje nowocześnie wyposażoną przygotowalnią offsetową z cyfrową naświetlarnią CTP, maszynami do druku cyfrowego i offsetowego oraz nowoczesnymi maszynami
i urządzeniami introligatorskimi. Dobrany i nowoczesny park maszynowy, umożliwia nam dużą elastyczność produkcji. Wykonujemy prace wysoko- i niskonakładowe, druk jedno- i wielobarwny w dowolnym formacie (do B1).

Nasz potencjał produkcyjny uznawany jest za największy w regionie częstochowskim. Każdego roku asortyment działalności jest rozszerzany, jego podstawę stanowi produkcja dla urzędów, firm, biur, wyższych uczelni i szkół. Od początku istnienia jesteśmy znani w całym kraju przede wszystkim jako czołowy producent kalendarzy
i druków szkolnych.

 

 

W szerokiej gamie produktów Firmy . „Udziałowiec” znajdziecie Państwo:

•             kalendarze: książkowe, planszowe, ścienne, biurowe, popularne oraz reklamowe wg indywidualnych wzorów

•             druki dla wyższych uczelni, szkół i urzędów, na które posiadamy wymagane certyfikaty

•             druki resortowe dla policji, sądów oraz wojska

•             druki persanalizowane i numerowane

•             druki z zabezpieczeniami przed fałszerstwem

•             segregatory, klipery, teczki, okładki, torby reklamowe

•             książki, albumy, katalogi, broszury i publikacje

•             opakowania kartonowe

•             artykuły biurowe

•             medale i etui l futerały na medale

•             nowoczesne karty plastikowe: VIP, wstępu, lojalnościowe, członkowskie, legitymacje studenckie i nauczycielskie

 

Nowocześnie wyposażona introligatornia, umożliwia wykonywanie : oprawy twardej i miękkiej, oprawy prostej zeszytowej i broszurowej, szycia drutem i nićmi, oprawy spiralnej, listwowania.

Jako producent, realizujemy zarówno zlecenia na wyroby standardowe, jak również zupełnie oryginalne. Nasze zaplecze techniczne umożliwia nie tylko sprostanie indywidualnym potrzebom odbiorców, ale także kontrolę nad całym procesem produkcyjnym, by Klienci otrzymali artykuły najwyższej jakości. Dodatkową gwarancją jakości świadczonych przez nas usług jest przyznany 30.08.2006 r. Certyfikat ISO 9001:2008 z zakresu „Usług Poligraficzno -Introligatorskich” .

Od 1997 r. Firma jest członkiem Business Center Club. W dniu 15.08.1998 r. został nam przyznany status Zakładu Pracy Chronionej.

Dziennik .. Puls Biznesu"" wielokrotnie przyznał Firmie Udziałowiec prestiżową nagrodę Gazele Biznesu, przyznawaną najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce. Ponadto Miesięcznik Gospodarczy Forbes kilkukrotnie po­ twierdził naszą przynależność do klubu laureatów rankingu .. Diamenty Forbesa""- grona najbardziej wiarygodnych Firm w Polsce- jednej z 5 w województwie śląskim. Jesteśmy także posiadaczem certyfikatów: .. Przejrzysta Firma"" i ..Wiary­ godność Biznesowa ..

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy