Kalendarze Kalendarze

Współpraca


Jesteś właścicielem, przedstawicielem agencji reklamowej lub drukarni?
Szukasz stabilnego partnera wspierającego Cię w tworzeniu kompletnej oferty na materiały poligraficzne?
Interesuje Cię kompleksowa oferta na usługi drukarskie i introligatorskie?

Zapraszamy do współpracy z naszą drukarnią.

Ze swojej strony możemy zapewnić Państwu profesjonalne podejście do tematu, wysoką jakość usług i terminowość dostaw, wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Jednak naszą największą zaletą jest wyjątkowo szeroka oferta produktowa. Specjalizujemy się w druku książek, broszur, publikacji, plakatów, ulotek, kalendarzy książkowych, ściennych, planszowych, biurowych, produkcji segregatorów, teczek, toreb reklamowych oraz ozdobnych etui np. na medale i odznaczenia. Jednak to nie wszystko, wykonujemy także druki resortowe dla policji oraz wojska, druki dla wyższych uczelni, szkół i urzędów, na które posiadamy wymagane certyfikaty oraz uprawnienia.

Rejestrując się w naszym systemie już na wstępie otrzymujecie państwo bardzo korzystne rabaty na cały nasz asortyment. Co więcej, logując się przez swoje konto, także dostęp do cen i kalkulacji produktów już po upuście (powszechnie dostępne ceny dla niezarejestrowanych osób nie uzwględniają rabatów). 

Drukarnia - Introligatornia UDZIAŁOWIEC
tel.: +48 34 366 14 22
email: drukarnia@udzialowiec.pl

 

Co jednak, jeśli nie chcę, aby odbiorca znał mojego dostawcę?

Odpowiedź jest bardzo prosta...

Zbieracie Państwo zamówienia od swoich klientów, następnie zamawiacie na naszej stronie Internetowej z przyznanym wcześniej rabatem. Po czym, narzucacie klientom dowolną marżę, a my po wykonaniu zlecenia, gotowy produkt wysyłamy bezpośrednio do nich  (przesyłka no-name, tak aby klient końcowy nadal pozostał klientem naszego partnera).